4Sport LAB

Laboratorium Przygotowania Fizycznego

 

Zobacz więcej

 

 


 

Jacek Feldman

Absolwent studiów wyższych psychologicznych oraz studiów podyplomowych z dietetyki. Czynny sportowiec, zawodnik sportów walki, uczestnik zawodów w kickboxingu. Obecnie również trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, dietetyk mauricz.com oraz dietetyk sportowy współpracujący z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Specjalizuje się w odżywianiu i suplementacji w sportach walki oraz dietoterapii. Ceni sobie przede wszystkim podejście holistyczne, indywidualne. Pasjonat stale dążący do poszerzania swojej wiedzy w myśl zasady „Im więcej wiesz, tym więcej pozostaje do poznania..”. Uczestnik wielu krajowych i zagranicznych szkoleń oraz konferencji.


Paweł Grzonka

Aktualnie pracuje jako trener w Polskim Związku Lekkiej Atletyki, w bloku wytrzymałości a jego zadaniem jest przygotowanie zawodników do startu na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro 2016.
W swojej przygodzie ze sportem miał okazję wytrenować zawodników od poziomu medali z Mistrzostw Polski, rekordzistów Polski aż do finalistów Mistrzostw Świata oraz pomóc wielu miłośnikom biegania w poprawieniu rekordów życiowych czy zrzuceniu "zbędnych" kilogramów.
Trenowanie innych to przede wszystkim pomoc w realizacji marzeń, dzielenie się doświadczeniem, ogromna radość i motywacja do dalszej pracy płynąca z mniejszych i większych sukcesów, jakie osiągają osoby trenujące na jego planach.
Co sprawia mu największą radość? Takie listy jak ten :"Jestem nałogowym biegaczem i w przygotowaniu na maratonw Dębnie 07.04.2013r. skorzystałem z Pana treningu "Maraton w 3:30". W ten sposób poprawiłem wynik w porównaniu do maratonu w Poznaniu pół roku temu z 3:34 na 3:24 w Dębnie. - Wojtek"

 

 

 

 


Seweryn Danielak

Magister AWF w Warszawie oraz absolwent WSKFiT w Pruszkowie, stale pogłębiający wiedzę na licznych kursach wielu dziedzin aktywności sportowej.

Posiadający praktyczne, wszechstonne i bogate doświadczonie nabyte podczas wyczynowego uprawiania gimnastyki sportowe przez 7lat w CWKS Legii Warszawa oraz piłki nożnej przez 4 lata w Agrykoli Warszawa.

Od 14 lat trener personalny sportów siłowych z zakresu rozwoju fizycznego, prowadzacy zajęcia w prestiżowycho środkach sportowych Gymnasion, Pure, Holmes Place Hilton oraz podczas prywatnych zajęć indywidualnych. Obecnie zwiazany z Ultimate KravMaga Warsaw, gdzie stworzył nowatorski program przygotwania motorycznego (zajęcia Ultimate Combat Fitness). Oferuje kompleksowe przygotowanie fizyczne i mentalne. Dodatkowo prowadzi zajęcia z samoobrony w systemach KravMaga. 12 letnie doświadczenie poparte krajowymi i zagranicznymi kursami pod okiem prekursora KravMaga w Polsce Marcina Michalik-Lipki gwarantują zajęcia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy, kontakt poprzez FB Seweryn Danielak oraz zapoznanie się z grafikiem zajęć UKMW:  kravmagapl.com